english English

1ste Dag van de Google week, frisse start dag!

De eerste dag van de Inventis Google week zit erop. Onder het motto goed begonnen half gewonnen startten we de week met een stevig ontbijt voor het volledige team. Iets later kwam een gerenommeerde kapster langs om iedereen een nieuwe coupe te geven. De haren vlogen gedurende de werkdag in het rond op het Inventis kantoor.

De eerste activiteit van de week, ontbijt op kantoor

Ontbijt bij Inventis

De Google week ging van start met een stevig ontbijt, hiervoor deden we een beroep op de lokale warme bakker. Deze stond om 8 uur stipt gereed in zijn bakkersuniform met stevig parfum van vers brood, hoe kan het ook anders. De ene mand na de andere kwam binnen, gevuld met croissants, koffiekoeken, broodjes, koffie, beleg, fruit, …. De tafel werd snel gedekt zodat het team kon aanschuiven aan dit buffet. Op deze manier kon iedereen de werkweek ontspannen beginnen met de krant in de ene hand en een broodje in de andere.

Ontbijt bij Inventis

Een frisse start met een frisse coupe

Om 10u was het tijd voor een nieuwe coupe, hoe anders kan je de week fris beginnen. Geef toe, het is vervelend om na je drukke werkdag nog op zoek te gaan naar een kapper die “snel” even je haren kan knippen. Al te vaak is het te laat, moet je een afspraak hebben of moet je gewoon lang wachten. Om dit vervelende probleem aan te pakken lieten we de kapper tot op ons kantoor komen. Een gerenommeerde Genkse kapster kwam langs om maar liefst 15 kapsels onder handen te nemen. Even je kapsel aanduiden in een boek, zitten en ontspannen, meer was er niet aan.

Wil je nog meer zien?

Gedurende de dag werden een aantal leuke foto’s genomen die we op Flickr plaatsen, natuurlijk kan je op de Inventis Youtube account ook wat filmpjes vinden. Hier het resultaat.

RSS reacties feed

2 reacties tot nu toe

Kim Smeets

Kim Smeets zei 1 jaar geleden:

Wat een leuk initiatief! kunnen jullie geen contact opnemen met mijn werkgever?
Tom Claus

Tom Claus zei 1 jaar geleden:

Het was een verrukkelijk ontbijt en iedereen was tevreden met zijn nieuwe coupe. Echt een superleuk initiatief van Jan en Jente waar we nog lang over zullen praten.

@ Kim Smeets
Je kan misschien eens heel subtiel deze blogpost naar je baas doorsturen als klein hint.

Reageer op dit artikel

Toegelaten tags: <a href="" title=""> <code> <em> <strong>

RSS Feed

Bekijk alle tags

Laatste reacties

  • Pieter Brat: Mooi artikel. Wij gebruiken zelf Google Apps Premier edition. Ik heb nog niet de kans gehad...
  • Santhos Webdesign: Komt me bekend voor dit. Ik onderschat het iedere keer weer... nu ff niet... snap ik later ook...
  • Jan Peeters: Allemaal waar, maar.... Het hangt er ook wel van af in welke ontwikkelomgeving je werkt. OK voor...
  • Maarten Tibau: Documentatie in code is inderdaad ZEER belangrijk. Ik betrap me er soms zelf nog op dat ik dit...
  • Sacha Vandekerckhove: Over het algemeen ben ik het met je eens (prima artikel ook ;). Maar..., Op de afbeelding...